Wedstrijden

1 18-05-2019 10:00 Burgum 3e klasse
2 18-05-2019 10:00 Burgum 3e klasse – Jeugd
3 18-05-2019 14:30 Buitenpost 2e klasse
4 18-05-2019 19:00 Buitenpost 1e klasse
5 21-05-2019 19:00 Grijpskerk 2e klasse
6 22-05-2019 19:00 Grijpskerk 1e klasse
7 25-05-2019 10:00 It Heidenskip 3e klasse
8 25-05-2019 10:00 It Heidenskip 3e klasse – Jeugd
9 25-05-2019 14:30 It Heidenskip 2e klasse
10 25-05-2019 19:00 It Heidenskip 1e klasse
11 29-05-2019 19:00 Grijpskerk 3e klasse
12 29-05-2019 19:00 Grijpskerk 3e klasse – Jeugd
13 01-06-2019 10:00 IJlst 3e klasse
14 01-06-2019 10:00 IJlst 3e klasse – Jeugd
15 01-06-2019 14:30 IJlst 2e klasse
16 01-06-2019 19:00 IJlst 1e klasse
17 04-06-2019 19:00 Winsum 2e klasse
18 05-06-2019 19:00 Winsum 1e klasse
19 06-06-2019 19:00 Buitenpost 3e klasse
20 06-06-2019 19:00 Buitenpost 3e klasse – Jeugd
21 08-06-2019 10:00 Winsum 3e klasse
22 08-06-2019 10:00 Winsum 3e klasse – Jeugd
23 08-06-2019 14:30 Burgum 2e klasse
24 08-06-2019 19:00 Burgum 1e klasse – Eelke Scherjon Memorial
25 14-06-2019 19:00 Grijpskerk 2e klasse
26 15-06-2019 10:00 It Heidenskip 3e klasse
27 15-06-2019 10:00 It Heidenskip 3e klasse – Jeugd
28 15-06-2019 19:00 Grijpskerk 1e klasse – Ello Sterenborg Bokaal – Gouden Rige 1
29 19-06-2019 10:00 Grijpskerk 3e klasse – Jeugd
30 19-06-2019 19:00 Grijpskerk 3e klasse
31 20-06-2019 19:00 Winsum 2e klasse
32 22-06-2019 10:00 Winsum 3e klasse
33 22-06-2019 10:00 Winsum 3e klasse – Jeugd
34 22-06-2019 19:00 Winsum 1e klasse
35 25-06-2019 19:00 Buitenpost 2e klasse
36 26-06-2019 19:00 Buitenpost 1e klasse
37 29-06-2019 10:00 IJlst 3e klasse – Jeugd
38 29-06-2019 10:00 Burgum 3e klasse
39 29-06-2019 10:00 Burgum 3e klasse – Jeugd
40 29-06-2019 10:00 IJlst 3e klasse
41 29-06-2019 14:30 IJlst 2e klasse
42 29-06-2019 19:00 IJlst 1e klasse
43 02-07-2019 19:00 It Heidenskip 2e klasse
44 03-07-2019 19:00 It Heidenskip 1e klasse
45 05-07-2019 19:00 Grijpskerk 3e klasse
46 05-07-2019 19:00 Grijpskerk 3e klasse – Jeugd
47 06-07-2019 14:00 IJlst Tweekamp Holland-Friesland
48 09-07-2019 19:00 Grijpskerk 2e klasse
49 10-07-2019 19:00 Grijpskerk 1e klasse
50 11-07-2019 19:00 Winsum 2e klasse
51 13-07-2019 10:00 Winsum 3e klasse
52 13-07-2019 10:00 Winsum 3e klasse – Jeugd
53 13-07-2019 19:00 Winsum 1e klasse – Waadhoekeljepperij – Gouden Rige 2
54 16-07-2019 19:00 It Heidenskip 2e klasse
55 17-07-2019 19:00 It Heidenskip 1e klasse
56 18-07-2019 19:00 Buitenpost 3e klasse
57 18-07-2019 19:00 Buitenpost 3e klasse – Jeugd
58 20-07-2019 10:00 IJlst 3e klasse
59 20-07-2019 10:00 IJlst 3e klasse – Jeugd
60 20-07-2019 14:30 Burgum 2e klasse – Keningsljeppen
61 20-07-2019 19:00 Burgum 1e klasse – Keningsljeppen – Gouden Rige 3
62 23-07-2019 19:00 IJlst 2e klasse
63 24-07-2019 19:00 IJlst 1e klasse
64 27-07-2019 9:30 It Heidenskip NFM ochtend voorronde
65 27-07-2019 13:00 It Heidenskip NFM middag voorronde
66 27-07-2019 19:00 It Heidenskip NFM finale – Gouden Rige: 4
67 30-07-2019 18:30 Burgum 2e klasse
68 31-07-2019 18:30 Burgum 1e klasse
69 01-08-2019 18:30 Buitenpost 2e klasse
70 02-08-2019 19:00 Buitenpost 1e klasse – Feestwike-wedstrijd – Gouden Rige 5
71 03-08-2019 10:00 IJlst Fryske Kampioenschappen Jeugd
72 07-08-2019 18:30 IJlst Frryslân Cup – Gouden Rige 6 (finale)
73 08-08-2019 18:30 Buitenpost 3e klasse
74 08-08-2019 18:30 Buitenpost 3e klasse – Jeugd
75 08-08-2019 18:30 It Heidenskip 3e klasse
76 08-08-2019 18:30 It Heidenskip 3e klasse – Jeugd
77 10-08-2019 13:30 Winsum 1e klasse – Fryske Kampioenskippen
78 14-08-2019 18:00 Burgum Pollepleats Nationale Competitie
79 17-08-2019 10:00 Burgum 3e klasse
80 17-08-2019 10:00 Burgum 3e klasse – Jeugd
81 17-08-2019 18:00 Jaarsveld Pollepleats Nationale Competitie
82 21-08-2019 18:00 Vlist Kaasboerderij van Eijk / Pollepleats Nationale Competitie
83 24-08-2019 13:00 It Heidenskip Nederlandse Kampioenschappen Jeugd
84 24-08-2019 18:00 It Heidenskip Pollepleats Nationale Competitie
85 31-08-2019 14:00 Zegveld Nederlands Kampioenschap