Uitslagen

Uitslagen

Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesVeteranen
01-09-2018BurgumNederlands KampioenschapOane Galama
21.40 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
16.11 meter
Freark Kramer
20.44 meter
Reinier Overbeek
20.30 meter
Demi Groothedde
14.50 meter
 
25-08-2018PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal (Nationale Competitie)Jaco de Groot
19.71 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
15.77 meter
Jan Teade Nauta
19.97 meter
Reinier Overbeek
17.78 meter
Demi Groothedde
14.69 meter
 
25-08-2018PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Jeugd      
22-08-2018GrijpskerkNationale CompetitieJaco de Groot
20.55 meter
Akke Dijkstra
14.91 meter
Freark Kramer
17.88 meter
Wisse Broekstra
17.41 meter
Femke Rispens
14.08 meter
 
18-08-2018It HeidenskipNationale CompetitieErwin Timmerarends
20.20 meter
Sigrid Bokma
14.71 meter
Freark Kramer
20.04 meter
Timon de Haay
18.60 meter
Bente Vlas
15.15 meter
 
15-08-2018LinschotenNationale CompetitieJaco de Groot
21.81 meter
Wendy Helmes
16.15 meter
Freark Kramer
19.94 meter
Reinier Overbeek
19.47 meter
Demi Groothedde
15.52 meter
 
28-07-2018It HeidenskipNFM ochtend voorrondeSander van Vliet
17.04 meter
Naomi Bergman
12.27 meter
Jake van Dam
16.73 meter
Wytse Steensma
15.57 meter
Suzanne Mulder
12.73 meter
 
28-07-2018It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige: 4Oane Galama
20.41 meter
Tessa Kramer
14.66 meter
Freark Kramer
18.13 meter
Reinier Overbeek
17.90 meter
Demi Groothedde
14.03 meter
 
28-07-2018It HeidenskipNFM middag voorrondeNard Brandsma
19.61 meter
Wendy Helmes
14.76 meter
Freark Kramer
18.83 meter
Reinier Overbeek
16.78 meter
Demi Groothedde
13.13 meter
Erik Bos
13.70 meter
25-07-2018It HeidenskipJeugd NFM voorronde      
25-07-2018It HeidenskipJeugd NFM finale      
07-07-2018LinschotenTweekampJaco de Groot
21.37 meter
Dymphie Baas - van Rooijen
17.08 meter
Freark Kramer
19.20 meter
Reinier Overbeek
18.59 meter
Demi Groothedde
14.89 meter
 

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
28-08-2018WinsumEareklasseBas Tolboom
19.14 meter
Hiske Galama
13.88 meter
Jarno Hoekstra
18.30 meter
Renzo Zwaagman
15.62 meter
Lisse v/d Knaap
12.72 meter
21-08-2018IJlstEareklasseAlwin Fonk
18.00 meter
Boukje de Boer
13.87 meter
Minne Smit
16.50 meter
Wytse Steensma
15.35 meter
Henrieke Wijnstra
11.95 meter
18-08-2018It HeidenskipEareklasseBas Tolboom
18.01 meter
Hiske Galama
13.95 meter
Feike Stellingwerf
16.49 meter
Wytse Steensma
15.33 meter
Henrieke Wijnstra
13.91 meter
14-08-2018BuitenpostEareklasseDaan de Vries
17.00 meter
Hiske Galama
14.40 meter
Jarno Hoekstra
17.11 meter
Jelte Folkertsma
14.78 meter
Inger Haanstra
12.24 meter
11-08-2018Winsum1e klasse - Fryske KampioenskippenYsbrand Galama
19.85 meter
Sigrid Bokma
14.94 meter
Wietse Nauta
19.02 meter
Wisse Broekstra
17.27 meter
Bente Vlas
15.36 meter
08-08-2018IJlstFryslân Cup - Gouden Rige: 6 (finale)Nard Brandsma
19.66 meter
Anneke Broersma
14.13 meter
Freark Kramer
19.26 meter
Rutger Haanstra
16.75 meter
Bente Vlas
14.11 meter
04-08-2018Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige: 5Thewis Hobma
19.25 meter
Sigrid Bokma
14.01 meter
Freark Kramer
19.78 meter
Wisse Broekstra
16.30 meter
Bente Vlas
13.31 meter
27-07-2018Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige: 3Nard Brandsma
18.90 meter
Akke Dijkstra
14.99 meter
Freark Kramer
18.16 meter
Wisse Broekstra
18.03 meter
Bente Vlas
14.37 meter
21-07-2018Winsum1e klasseYsbrand Galama
20.42 meter
Sigrid Bokma
14.97 meter
Freark Kramer
19.83 meter
Wisse Broekstra
16.76 meter
Pytrix Westra
14.63 meter
18-07-2018IJlst1e klasseNard Brandsma
20.24 meter
Sigrid Bokma
13.63 meter
Freark Kramer
19.47 meter
Wisse Broekstra
16.63 meter
Fardau van Akker
14.65 meter
14-07-2018Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige: 2Nard Brandsma
21.54 meter
Sigrid Bokma
15.34 meter
Jos Bethlehem
19.12 meter
Wisse Broekstra
17.56 meter
Pytrix Westra
13.68 meter
14-07-2018Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale) - Gouden Rige: 2Thewis Hobma
20.38 meter
Sigrid Bokma
15.02 meter
 Wisse Broekstra
16.88 meter
Fardau van Akker
14.57 meter
11-07-2018It Heidenskip1e klasseThewis Hobma
20.90 meter
Anneke Broersma
14.44 meter
Freark Kramer
19.60 meter
Wisse Broekstra
16.16 meter
Bente Vlas
14.24 meter
04-07-2018Grijpskerk1e klasseBobby Zwaagman
19.44 meter
Anneke Broersma
14.01 meter
Freark Kramer
18.01 meter
Rutger Haanstra
15.57 meter
Henrieke Wijnstra
13.16 meter
30-06-2018It Heidenskip1e klasseThewis Hobma
20.37 meter
Anneke Broersma
14.38 meter
Freark Kramer
18.41 meter
Rutger Haanstra
16.57 meter
Bente Vlas
14.36 meter
23-06-2018IJlst1e klasseThewis Hobma
20.13 meter
Akke Dijkstra
13.64 meter
Jan Teade Nauta
18.16 meter
Wisse Broekstra
17.11 meter
Tirza Boschma
13.76 meter
20-06-2018Burgum1e klasse - Eelke Scherjon MemorialThewis Hobma
20.28 meter
Sigrid Bokma
15.77 meter
Freark Kramer
19.10 meter
Wisse Broekstra
16.76 meter
Pytrix Westra
14.94 meter
16-06-2018Winsum1e klasseNard Brandsma
20.43 meter
Antsje Draijer
14.18 meter
Rutger Piersma
18.71 meter
Rutger Haanstra
16.40 meter
Fardau van Akker
13.97 meter
09-06-2018Buitenpost1e klasseNard Brandsma
20.28 meter
Akke Dijkstra
14.50 meter
Freark Kramer
19.18 meter
Rutger Haanstra
16.47 meter
Femke Rispens
13.82 meter
06-06-2018Grijpskerk1e klasseNard Brandsma
19.10 meter
Akke Dijkstra
14.89 meter
Jan Teade Nauta
19.45 meter
Rutger Haanstra
16.31 meter
Fardau van Akker
13.80 meter
02-06-2018IJlst1e klasseThewis Hobma
19.77 meter
Sigrid Bokma
14.12 meter
Jetse Bokma
18.62 meter
Rutger Haanstra
16.72 meter
Femke Rispens
14.63 meter
26-05-2018It Heidenskip1e klasseThewis Hobma
19.91 meter
Akke Dijkstra
15.39 meter
Freark Kramer
17.45 meter
Rutger Haanstra
15.88 meter
Bente Vlas
14.07 meter
19-05-2018IJlst1e klasseThewis Hobma
20.07 meter
Hiske Galama
13.32 meter
Freark Kramer
18.11 meter
Rutger Haanstra
16.84 meter
Fardau van Akker
13.69 meter
16-05-2018Winsum1e klasse - Gouden Rige:1Nard Brandsma
19.04 meter
Akke Dijkstra
13.82 meter
Wietse Nauta
16.24 meter
Rutger Haanstra
15.97 meter
Bente Vlas
13.77 meter
12-05-2018Buitenpost1e klasseThewis Hobma
20.26 meter
Melanie Heins
14.93 meter
Freark Kramer
18.31 meter
Rutger Haanstra
16.22 meter
Femke Rispens
13.37 meter

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
03-08-2018Grijpskerk2e klasseOane Galama
19.05 meter
Gerbrich Steensma
12.45 meter
Douwe Jens Steensma
14.70 meter
Hindrik Westra
14.63 meter
Inger Haanstra
11.95 meter
26-07-2018Buitenpost2e klasseOane Galama
17.97 meter
Gerbrich Steensma
12.49 meter
Siem Lefferts
13.18 meter
Wytse Steensma
15.49 meter
Manon Koehoorn
11.92 meter
19-07-2018Winsum2e klasseOane Galama
18.26 meter
Chantal Koehoorn
12.64 meter
Auke Zijlstra
14.61 meter
Wytse Steensma
14.50 meter
Marike Jansen
12.05 meter
17-07-2018IJlst2e klasseOane Galama
18.96 meter
Douwina de Jong
11.62 meter
Auke Zijlstra
14.31 meter
Kyrill van Veen
14.27 meter
Marike Jansen
12.30 meter
14-07-2018Burgum2e klasse - KeningsljeppenSjoerd Hobma
16.76 meter
Chantal Koehoorn
12.93 meter
Auke Zijlstra
15.11 meter
Riemer Durk Krol
15.08 meter
Marike Jansen
12.91 meter
10-07-2018It Heidenskip2e klasseOane Galama
18.45 meter
Janneke Wittermans
12.62 meter
Siem Lefferts
14.43 meter
Jelle Hendrik Kampen
15.42 meter
Inger Haanstra
12.50 meter
03-07-2018Grijpskerk2e klasseAlwin Fonk
18.96 meter
Mare Dijkstra
12.88 meter
Marco Koopmans
14.65 meter
Kyrill van Veen
13.94 meter
Berber de Vries
11.85 meter
30-06-2018It Heidenskip2e klasseOane Galama
19.20 meter
Tessa Kramer
12.46 meter
Egbert Hazewindus
14.42 meter
Eling Zijlstra
14.46 meter
Manon Koehoorn
12.50 meter
23-06-2018IJlst2e klasseOane Galama
17.17 meter
Mare Dijkstra
12.31 meter
Auke Zijlstra
14.42 meter
Jelte Folkertsma
14.84 meter
Manon Koehoorn
11.15 meter
19-06-2018Burgum2e klasseAlwin Fonk
18.40 meter
Gerbrich Steensma
13.12 meter
Egbert Hazewindus
15.64 meter
Riemer Durk Krol
14.94 meter
Nynke Hoogland
11.70 meter
14-06-2018Winsum2e klasseAlwin Fonk
18.00 meter
Douwina de Jong
12.01 meter
Egbert Hazewindus
15.42 meter
Hindrik Westra
14.03 meter
Manon Koehoorn
11.61 meter
09-06-2018Buitenpost2e klasseFreerk v/d Werff
17.04 meter
Antsje Draijer
12.50 meter
Minne Smit
14.65 meter
Hindrik Westra
13.75 meter
Inger Haanstra
12.43 meter
05-06-2018Grijpskerk2e klasseAlwin Fonk
16.10 meter
Antsje Draijer
12.67 meter
Sietse Hazewindus
15.92 meter
Jelte Folkertsma
13.63 meter
Inger Haanstra
11.65 meter
02-06-2018IJlst2e klasseFreerk v/d Werff
16.50 meter
Anna Kramer
13.13 meter
Auke Zijlstra
16.11 meter
Sjoerd Kramer
13.77 meter
Manon Koehoorn
11.20 meter
26-05-2018It Heidenskip2e klasseOane Galama
17.62 meter
Anna Kramer
11.57 meter
Egbert Hazewindus
17.44 meter
Sjoerd Kramer
14.23 meter
Manon Koehoorn
11.67 meter
19-05-2018IJlst2e klasseBenny v/d Ploeg
15.28 meter
Antsje Draijer
12.00 meter
Minne Smit
16.45 meter
Sjoerd Kramer
13.66 meter
Femke Groenhof
10.61 meter
15-05-2018Winsum2e klasseSjoerd Hobma
16.66 meter
Anna Kramer
12.27 meter
Minne Smit
15.56 meter
Remko Tamminga
13.56 meter
Femke Groenhof
10.82 meter
12-05-2018Buitenpost2e klasseFolkert Heida
16.17 meter
Antsje Draijer
12.03 meter
Minne Smit
16.10 meter
Remko Tamminga
13.23 meter
Femke Groenhof
10.87 meter

FLB 3de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdDamesJongensMeisjesMeisjes B
30-08-2018Buitenpost3e klasse Thijn Postma
10.92 meter
Judith de Haan
10.30 meter
 
18-08-2018IJlst3e klasse    
17-08-2018Burgum3e klasse  Judith de Haan
10.60 meter
 
02-08-2018It Heidenskip3e klasse Sietze Ketelaar
11.66 meter
Hanneke Westert
13.08 meter
 
01-08-2018Burgum3e klasse Thijn Postma
11.80 meter
  
21-07-2018Winsum3e klasse  Rianne Heeringa
10.60 meter
 
20-07-2018Grijpskerk3e klasse    
14-07-2018IJlst3e klasse Jitse Postma
10.20 meter
  
12-07-2018Buitenpost3e klasse Romke Jan Kootstra
10.35 meter
Judith de Haan
10.25 meter
 
29-06-2018Grijpskerk3e klasse Romke Jan Kootstra
12.10 meter
  
23-06-2018IJlst3e klasse   Fenna Jongsma
10.40 meter
22-06-2018Burgum3e klasse  Judith de Haan
11.09 meter
 
16-06-2018Winsum3e klasse Eling Zijlstra
12.31 meter
Fenna Jongsma
12.04 meter
 
14-06-2018Buitenpost3e klasse Jasper Woudwijk
11.13 meter
Judith de Haan
9.82 meter
 
09-06-2018It Heidenskip3e klasse Thomas v/d Goot
10.22 meter
Fenna Jongsma
10.87 meter
 
04-06-2018Grijpskerk3e klasse Erwin Lefferts
11.31 meter
Judith de Haan
9.87 meter
 
26-05-2018IJlst3e klasseJanneke Wittermans
12.22 meter
Jelmer de Jong
12.80 meter
Marike Jansen
11.13 meter
 

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJongensJeugdJongens > 12 jaar (jeugd)Jeugd Buiten MededingMeisjes > 12 jaar (jeugd)
30-08-2018Buitenpost3e klasse - Jeugd Wietske Pafforaad
7.01 meter
   
18-08-2018IJlst3e klasse - Jeugd     
17-08-2018Burgum3e klasse - Jeugd Aale de Haan
8.30 meter
   
04-08-2018IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd     
02-08-2018It Heidenskip3e klasse - Jeugd     
01-08-2018Burgum3e klasse - Jeugd Johanna Hollema
7.21 meter
   
21-07-2018Winsum3e klasse - JeugdJitse Postma
10.45 meter
    
20-07-2018Grijpskerk3e klasse - Jeugd Anna Joëlle Schönrock
6.78 meter
   
14-07-2018IJlst3e klasse - Jeugd Fimke v/d Haring
9.57 meter
   
12-07-2018Buitenpost3e klasse - Jeugd Chris Geerdink
7.62 meter
   
29-06-2018Grijpskerk3e klasse - Jeugd Johanna Hollema
6.56 meter
   
23-06-2018IJlst3e klasse - Jeugd   Berber de Vries
8.97 meter
 
22-06-2018Burgum3e klasse - Jeugd Johanna Hollema
7.41 meter
   
16-06-2018Winsum3e klasse - Jeugd Mads Tolsma
10.25 meter
   
14-06-2018Buitenpost3e klasse - Jeugd Erwin Lefferts
9.26 meter
   
09-06-2018It Heidenskip3e klasse - Jeugd Sietze Ketelaar
9.06 meter
   
04-06-2018Grijpskerk3e klasse - Jeugd Jeffrey Jansen
6.74 meter
   
26-05-2018IJlst3e klasse - Jeugd Mads Tolsma
10.05 meter
   

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond