Kalender

Kalender

 DatumTijdPlaatsNaam
1za 16-05-202014:30Buitenpost2e klasse
2za 16-05-202019:00Buitenpost1e klasse
3za 23-05-202014:30Burgum2e klasse
4za 23-05-202019:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
5di 26-05-202019:00Grijpskerk2e klasse
6wo 27-05-202019:00Grijpskerk1e klasse
7za 30-05-202010:00Winsum3e klasse - Jeugd
8za 30-05-202010:00Winsum3e klasse
9za 30-05-202014:00PolsbroekerdamNationaal MEI-kampioenschap
10di 02-06-202019:00Winsum2e klasse
11wo 03-06-202019:00Winsum1e klasse
12vr 05-06-202019:00Burgum3e klasse - Jeugd
13vr 05-06-202019:00Burgum3e klasse
14za 06-06-202010:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
15za 06-06-202010:00It Heidenskip3e klasse
16za 06-06-202014:30It Heidenskip2e klasse
17za 06-06-202019:00It Heidenskip1e klasse
18di 09-06-202019:00Buitenpost2e klasse
19wo 10-06-202019:00Buitenpost1e klasse
20vr 12-06-202019:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
21vr 12-06-202019:00Grijpskerk3e klasse
22za 13-06-202010:00IJlst3e klasse - Jeugd
23za 13-06-202010:00IJlst3e klasse
24za 13-06-202014:30IJlst2e klasse
25za 13-06-202019:00IJlst1e klasse
26di 16-06-202019:00Grijpskerk2e klasse
27wo 17-06-202019:00Grijpskerk1e klasse
28za 20-06-202010:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
29za 20-06-202010:00Buitenpost3e klasse
30za 20-06-202010:00Winsum3e klasse - Jeugd
31za 20-06-202010:00Winsum3e klasse
32za 20-06-202014:00WinsumNationaal JUNI-kampioenschap
33di 23-06-202019:00IJlst2e klasse
34wo 24-06-202019:00IJlst1e klasse
35vr 26-06-202019:00Burgum3e klasse - Jeugd
36vr 26-06-202019:00Burgum3e klasse
37za 27-06-202010:00IJlst3e klasse - Jeugd
38za 27-06-202010:00IJlst3e klasse
39za 27-06-202014:30Burgum2e klasse
40za 27-06-202019:00Burgum1e klasse
41di 30-06-202019:00It Heidenskip2e klasse
42wo 01-07-202019:00It Heidenskip1e klasse
43do 02-07-202019:00Grijpskerk3e klasse - Jeugd
44do 02-07-202019:00Grijpskerk3e klasse
45za 04-07-202014:00VlistTweekamp Holland-Friesland
46di 07-07-202019:00IJlst2e klasse
47wo 08-07-202019:00IJlst1e klasse
48za 11-07-202014:30Winsum2e klasse
49za 11-07-202019:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1
50di 14-07-202019:00Grijpskerk2e klasse
51wo 15-07-202019:00Grijpskerk1e klasse
52vr 17-07-202019:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
53vr 17-07-202019:00Buitenpost3e klasse
54za 18-07-202010:00It Heidenskip3e klasse - Jeugd
55za 18-07-202010:00It Heidenskip3e klasse
56za 18-07-202014:30Burgum2e klasse - Keningsljeppen
57za 18-07-202019:00Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 2
58di 21-07-202019:00IJlst2e klasse
59wo 22-07-202019:00IJlst1e klasse
60do 23-07-202013:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
61za 25-07-20209:30It HeidenskipNFM ochtend voorronde
62za 25-07-202013:00It HeidenskipNFM middag voorronde
63za 25-07-202019:00It HeidenskipNFM finale - Gouden Rige 3
64di 28-07-202018:30Burgum1e klasse
65wo 29-07-202018:30Burgum2e klasse
66vr 31-07-202018:30Buitenpost1e klasse - Feestwike-wedstrijd - Gouden Rige 4
67za 01-08-202010:00IJlstFryske Kampioenschappen Jeugd
68za 01-08-202018:30Buitenpost2e klasse
69di 04-08-202018:30Winsum2e klasse
70wo 05-08-202018:30IJlstFrryslân Cup - Gouden Rige 5
71do 06-08-202018:30Grijpskerk3e klasse - Jeugd
72do 06-08-202018:30Grijpskerk3e klasse
73do 06-08-202018:30It Heidenskip3e klasse - Jeugd
74do 06-08-202018:30It Heidenskip3e klasse
75za 08-08-202013:30WinsumFryske Kampioenskippen
76di 11-08-202018:30It Heidenskip2e klasse
77wo 12-08-202018:30It Heidenskip1e klasse
78za 15-08-202010:00IJlst3e klasse - Jeugd
79za 15-08-202010:00IJlst3e klasse
80za 15-08-202010:00Buitenpost3e klasse - Jeugd
81za 15-08-202010:00Buitenpost3e klasse
82za 15-08-202014:00BurgumNationaal AUGUSTUS-kampioenschap
83di 18-08-202018:30Buitenpost2e klasse
84wo 19-08-202018:30Buitenpost1e klasse
85do 20-08-202018:30Grijpskerk2e klasse
86vr 21-08-202018:30Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 6 FINALE
87za 22-08-202013:00KockengenNederlands Kampioenschap Jeugd Fierljeppen
88za 29-08-202014:00BurgumNederlands Kampioenschap Fierljeppen

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond