Kalender

Kalender

 DatumTijdPlaatsNaam
1za 14-05-20229:30BuitenpostJeugd
2za 14-05-202213:00Buitenpost3e klasse
3za 14-05-202215:30Buitenpost2e klasse
4za 14-05-202219:00Buitenpost1e klasse
5za 21-05-20229:30WinsumJeugd
6za 21-05-202213:00Winsum3e klasse
7za 21-05-202215:30Winsum2e klasse
8za 21-05-202219:00Winsum1e klasse
9za 28-05-20229:30BurgumJeugd
10za 28-05-202213:00Burgum3e klasse - Eelke Scherjon Memorial
11za 28-05-202215:30Burgum2e klasse - Eelke Scherjon Memorial
12za 28-05-202219:00Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial
13za 04-06-20229:30IJlstJeugd
14za 04-06-202213:00IJlst3e klasse
15za 04-06-202215:30IJlst2e klasse
16za 04-06-202219:00IJlst1e klasse
17di 07-06-202219:00Grijpskerk2e klasse
18wo 08-06-202219:00Grijpskerk1e klasse
19do 09-06-202219:00Grijpskerk3e klasse
20za 11-06-20229:30It HeidenskipJeugd
21za 11-06-202213:00It Heidenskip3e klasse
22za 11-06-202215:30It Heidenskip2e klasse
23za 11-06-202219:00It Heidenskip1e klasse
24di 14-06-202219:00Winsum2e klasse
25wo 15-06-202219:00Winsum1e klasse
26do 16-06-202219:00Winsum3e klasse
27za 18-06-20229:30IJlstJeugd
28za 18-06-202213:00IJlst3e klasse
29za 18-06-202215:30IJlst2e klasse
30za 18-06-202219:00IJlst1e klasse
31za 25-06-20229:30BuitenpostJeugd
32za 25-06-202213:00Buitenpost3e klasse
33za 25-06-202215:30Buitenpost2e klasse
34za 25-06-202219:00Buitenpost1e klasse
35di 28-06-202219:00It Heidenskip2e klasse
36wo 29-06-202219:00It Heidenskip1e klasse
37do 30-06-202219:00It Heidenskip3e klasse
38za 02-07-20229:30It HeidenskipJeugd
39za 02-07-202214:00It HeidenskipTweekamp
40di 05-07-202219:00IJlst2e klasse
41wo 06-07-202219:00IJlst1e klasse
42do 07-07-202219:00IJlst3e klasse
43za 09-07-20229:30WinsumJeugd
44za 09-07-202213:00Winsum3e klasse
45za 09-07-202215:30Winsum2e klasse
46za 09-07-202219:00Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige
47di 12-07-202219:00Grijpskerk2e klasse
48wo 13-07-202219:00Grijpskerk1e klasse
49do 14-07-202219:00Grijpskerk3e klasse
50za 16-07-20229:30BurgumJeugd
51za 16-07-202212:30Burgum3e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige
52za 16-07-202215:00Burgum2e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige
53za 16-07-202218:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige
54za 16-07-202220:30Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale) - Gouden Rige
55di 19-07-202219:00Winsum2e klasse
56wo 20-07-202219:00Winsum1e klasse
57do 21-07-202219:00Winsum3e klasse
58za 23-07-20229:30GrijpskerkJeugd
59za 23-07-202213:00Grijpskerk3e klasse
60za 23-07-202215:30Grijpskerk2e klasse
61za 23-07-202219:00Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige
62vr 29-07-202219:00Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige
63za 30-07-20229:30BuitenpostJeugd
64za 30-07-202213:00Buitenpost3e klasse
65za 30-07-202215:30Buitenpost2e klasse
66di 02-08-202219:00Burgum2e klasse
67wo 03-08-202219:00Burgum1e klasse
68do 04-08-202211:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
69do 04-08-202219:00Burgum3e klasse
70za 06-08-20229:30It HeidenskipNFM (ochtendronde)
71za 06-08-202213:00It HeidenskipNFM (middagronde)
72za 06-08-202219:00It HeidenskipNFM Finale
73wo 10-08-202218:30IJlst1e klasse - Fryslân Cup - Gouden Rige
74za 13-08-202210:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
75za 13-08-202215:00IJlst3e klasse
76za 13-08-202218:30IJlst2e klasse
77di 16-08-202218:30It Heidenskip2e klasse
78wo 17-08-202218:30It Heidenskip1e klasse
79do 18-08-202218:30It Heidenskip3e klasse
80za 20-08-202213:30WinsumFryske Kampioenskippen
81di 23-08-202218:30Burgum2e klasse
82wo 24-08-202218:30Burgum1e klasse
83do 25-08-202218:30Burgum3e klasse
84za 27-08-202213:00WinsumNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
85za 27-08-202218:30Winsum1e klasse
86wo 31-08-202218:30BuitenpostDe Útljepper 2022
87za 03-09-202214:00LinschotenNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond