Wedstrijdkalender

 DatumTijdPlaatsNaam
1di 16-07-202419:00Grijpskerk2e en 3e klasse (= afgelaste wedstrijd van 9 juli)
2do 18-07-202419:00It Heidenskip2e klasse (= afgelaste wedstrijd van 13 juli)
3za 20-07-202410:30BurgumJeugd
4za 20-07-202413:00Burgum3e klasse – Keningsljeppen
5za 20-07-202415:30Burgum2e klasse – Keningsljeppen
6za 20-07-202418:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen
7za 20-07-202420:30Burgum1e klasse – Keningsljeppen (finale)
8di 23-07-202419:00IJlst2e klasse
9wo 24-07-202419:00IJlst1e klasse
10do 25-07-202419:00IJlst3e klasse
11za 27-07-202410:30GrijpskerkJeugd
12za 27-07-202413:00Grijpskerk3e klasse
13za 27-07-202415:30Grijpskerk2e klasse
14za 27-07-202419:00Grijpskerk1e klasse
15di 30-07-202419:00Buitenpost2e klasse
16wo 31-07-202419:00Buitenpost3e klasse
17do 01-08-202411:00It HeidenskipJeugd NFM voorronde
18do 01-08-202415:00It HeidenskipJeugd NFM Finale
19vr 02-08-202419:00Buitenpost1e klasse – Feestwikewedstrijd
20za 03-08-20249:00It HeidenskipNFM (ochtendronde)
21za 03-08-202413:00It HeidenskipNFM (middagronde)
22di 06-08-202418:30Winsum2e klasse
23do 08-08-202418:30Winsum3e klasse
24za 10-08-202410:00IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
25za 10-08-202413:00IJlst3e klasse
26za 10-08-202415:30IJlst2e klasse
27za 10-08-202418:30IJlst1e klasse
28ma 12-08-202418:30GrijpskerkJeugd (= afgelaste wedstrijd van 15 juni)
29ma 12-08-202418:30It Heidenskip3e klasse
30di 13-08-202418:30It Heidenskip2e klasse
31wo 14-08-202418:30It Heidenskip1e klasse
32za 17-08-202413:30WinsumFryske Kampioenskippen
33ma 19-08-202418:30BuitenpostJeugd
34di 20-08-202418:30Burgum2e klasse
35wo 21-08-202418:30Burgum3e klasse
36za 24-08-202413:00BurgumNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen
37za 24-08-202418:30Burgum1e klasse
38za 31-08-202414:00PolsbroekerdamNederlandse Kampioenschappen Fierljeppen
39za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024 Jeugd
40za 07-09-202413:30GrijpskerkDe Utljepper 2024

Wedstrijden eerder in 2024

 DatumTijdPlaatsNaam
129-04-202409:30:00HeerenveenJeugd-dag Sportstad
218-05-202410:30:00WinsumJeugd
318-05-202413:00:00Winsum3e klasse
418-05-202415:30:00Winsum2e klasse
518-05-202419:00:00Winsum1e klasse – Waadhoekeljepperij
625-05-202410:30:00IJlstJeugd
725-05-202413:00:00IJlst3e klasse
825-05-202415:30:00IJlst2e klasse
925-05-202419:00:00IJlst1e klasse
1029-05-202419:00:00It Heidenskip1e klasse
1130-05-202419:00:00It Heidenskip2e en 3e klasse
1201-06-202410:30:00BurgumJeugd
1301-06-202415:00:00Burgum2e en 3e klasse
1401-06-202419:00:00Burgum1e klasse – Eelke Scherjon Memorial
1508-06-202410:30:00BuitenpostJeugd
1608-06-202413:00:00Buitenpost3e klasse – openingswedstrijd nieuwe schansen
1708-06-202415:30:00Buitenpost2e klasse – openingswedstrijd nieuwe schansen
1808-06-202419:00:00Buitenpost1e klasse – openingswedstrijd nieuwe schansen
1912-06-202419:00:00Winsum1e klasse
2013-06-202418:30:00Winsum2e en 3e klasse
2115-06-202415:00:00Grijpskerk2e en 3e klasse
2218-06-202419:00:00Grijpskerk1e klasse – Ello Sterenborg Bokaal (= afgelaste wedstrijd van 15 juni)
2322-06-202410:30:00It HeidenskipJeugd
2422-06-202415:00:00It Heidenskip2e en 3e klasse
2522-06-202419:00:00It Heidenskip1e klasse
2626-06-202419:00:00Buitenpost1e klasse
2727-06-202418:30:00Buitenpost2e en 3e klasse
2829-06-202410:30:00IJlstJeugd
2929-06-202413:30:00IJlst3e klasse
3029-06-202415:30:00IJlst2e klasse
3129-06-202419:00:00IJlst1e klasse
3206-07-202409:30:00WinsumJeugd AFGELAST
3306-07-202414:00:00WinsumTweekamp Fryslan-Holland (afgelast)
3411-07-202419:00:00Grijpskerk1e klasse
3513-07-202410:30:00It HeidenskipJeugd
3613-07-202413:00:00It Heidenskip3e klasse
3713-07-202415:30:00It Heidenskip2e klasse AFGELAST
3813-07-202419:00:00It Heidenskip1e klasse

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond