Overzicht Uitslagen

Uitslagenoverzicht

Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijd
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM FinaleNard Brandsma
20.77 meter
Marrit v/d Wal
16.03 meter
Reinier Overbeek
19.92 meter
Germ Terpstra
16.25 meter
Hanneke Westert
14.88 meter
30-07-2021Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige 2Sytse Bokma
19.11 meter
Tessa Kramer
14.46 meter
Rutger Haanstra
17.95 meter
Auke Jan Jilderda
15.83 meter
Inger Haanstra
13.66 meter
24-07-2021IJlst1e klasseJan Teade Nauta
19.91 meter
Maureen Poiesz
14.44 meter
Minne Smit
18.33 meter
Douwe Abma
16.84 meter
Hanneke Westert
14.77 meter
17-07-2021Burgum1e klasse - Eelke Scherjon MemorialNard Brandsma
20.99 meter
Tessa Kramer
16.69 meter
Wisse Broekstra
18.58 meter
Arend Veenstra
17.77 meter
Hanneke Westert
15.60 meter
14-07-2021Grijpskerk1e klasseSytse Bokma
20.76 meter
Tirza Boschma
15.32 meter
Minne Smit
18.64 meter
Arend Veenstra
17.36 meter
Hanneke Westert
14.85 meter
10-07-2021Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1Oane Galama
20.09 meter
Tessa Kramer
16.32 meter
Riemer Durk Krol
18.70 meter
Arend Veenstra
18.27 meter
Inger Haanstra
14.86 meter
07-07-2021IJlst1e klasseOane Galama
20.94 meter
Marije Reitsma
14.50 meter
Wisse Broekstra
19.99 meter
Arend Veenstra
16.81 meter
Inger Haanstra
15.18 meter
03-07-2021Buitenpost1e klasseNard Brandsma
20.65 meter
Tessa Kramer
15.70 meter
Stefan Douma
18.32 meter
Arend Veenstra
16.80 meter
Berber de Vries
13.86 meter
30-06-2021It Heidenskip1e klasseJan Teade Nauta
19.17 meter
Marrit v/d Wal
17.08 meter
Rutger Haanstra
19.16 meter
Arend Veenstra
16.15 meter
Hanneke Westert
14.44 meter
26-06-2021Burgum1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-06-2021It Heidenskip1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
16-06-2021Grijpskerk1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021IJlst1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
09-06-2021Buitenpost1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
02-06-2021Winsum1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021It Heidenskip1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
26-05-2021Grijpskerk1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021Buitenpost1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
04-08-2021LinschotenLange Willem Trofee / Camping de BoerderijJaco de Groot
21.39 meter
Demi Groothedde
15.12 meter
Reinier Overbeek
19.35 meter
Wessel Schenk
17.08 meter
Suzanne Mulder
15.69 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
24-07-2021PolsbroekerdamPolsstokdag 1e klasse /Jeva BokaalJaco de Groot
20.49 meter
Laura Maaijen
14.79 meter
Reinier Overbeek
19.55 meter
Roy Velis
16.81 meter
Thalina van der Wind
13.73 meter
21-07-2021PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel BokaalRian Baas
21.05 meter
Demi Groothedde
14.78 meter
Reinier Overbeek
18.06 meter
Roy Velis
18.66 meter
Suzanne Mulder
13.13 meter
16-07-2021Kockengen1e klasseJaco de Groot
21.02 meter
Demi Groothedde
15.92 meter
Reinier Overbeek
18.60 meter
Karsten Klarenbeek
16.22 meter
Lieke Stolwijk
12.85 meter
14-07-2021ZegveldVerburg Kaas BokaalRian Baas
20.53 meter
Fabiënne Overbeek
15.58 meter
Guus Hoogland
18.58 meter
Rick Cazant
16.40 meter
Thalina van der Wind
13.14 meter
10-07-2021JaarsveldSjors Overbeek BokaalThomas van Midden
20.84 meter
Fabiënne Overbeek
14.64 meter
Reinier Overbeek
18.99 meter
Roy Velis
19.63 meter
Lisanne Kroon
13.14 meter
07-07-2021JaarsveldNowa Computers BokaalErwin Timmerarends
19.71 meter
Laura Maaijen
15.58 meter
Reinier Overbeek
20.87 meter
Roy Velis
18.84 meter
Suzanne Mulder
14.01 meter
05-07-2021VlistDe Samenwerking BokaalErwin Timmerarends
20.41 meter
Demi Groothedde
14.99 meter
Hidde van Dam
18.77 meter
Ruben Bezuijen
16.21 meter
Suzanne Mulder
13.92 meter
01-07-2021VlistHoffman DME Techniek BokaalJaco de Groot
21.56 meter
Fabiënne Overbeek
14.74 meter
Reinier Overbeek
19.62 meter
Roy Velis
16.99 meter
Suzanne Mulder
13.66 meter
26-06-2021Kockengen1e klasseJaco de Groot
20.82 meter
Fabiënne Overbeek
14.52 meter
Mark van der Horst
18.35 meter
Rick Cazant
16.88 meter
Suzanne Mulder
14.12 meter
18-06-2021Kockengen1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
16-06-2021Kockengen1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021VlistVlister Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
09-06-2021VlistHoffman DME Techniek Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamClubkampioenschappen Polsstokkerdam     
02-06-2021PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021LinschotenClubkampioenschappen Linschoten     
26-05-2021ZegveldZegvelds Kampioenschap - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021JaarsveldNowa Computers Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
19-05-2021LinschotenKampioenschap van Linschoten - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021VlistRabobank Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
08-05-2021PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard - Afgelast ivm Coronaregels     

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
29-07-2021Buitenpost2e klasseThijs Faassen
15.77 meter
Marrit v/d Wal
14.19 meter
Siem Lefferts
15.23 meter
Hidde de Jong
15.25 meter
Manon Koehoorn
12.81 meter
24-07-2021IJlst2e klasseJetse Bokma
16.53 meter
Marrit v/d Wal
13.99 meter
Gerben Brouwer
16.67 meter
Hidde de Jong
14.69 meter
Fenna Jongsma
12.78 meter
17-07-2021Burgum2e klasseBenny v/d Ploeg
15.94 meter
Marrit v/d Wal
14.74 meter
Hindrik Westra
15.17 meter
Brent Monsma
15.34 meter
Manon Koehoorn
13.17 meter
15-07-2021Grijpskerk2e klasseBenny v/d Ploeg
15.57 meter
Marrit v/d Wal
14.14 meter
Sjoerd Kramer
14.33 meter
Hidde de Jong
14.22 meter
Manon Koehoorn
12.92 meter
10-07-2021Winsum2e klasseDytmer v/d Wal
16.80 meter
Femke Brouwer
13.35 meter
Gerben Brouwer
15.71 meter
Djurre de Jong
13.89 meter
Jeltske Terpstra
13.07 meter
06-07-2021IJlst2e klasseJetse Bokma
15.34 meter
Boukje de Boer
14.08 meter
Gerben Brouwer
16.17 meter
Riemer Zijlstra
13.86 meter
Jeltske Terpstra
12.86 meter
03-07-2021Buitenpost2e klasseJos Bethlehem
16.18 meter
Douwina de Jong
14.39 meter
Abe-Luuk Stedehouder
15.48 meter
Eldert Simon Groenhof
14.15 meter
Yenthe van Kammen
12.60 meter
01-07-2021It Heidenskip2e klasseDytmer v/d Wal
16.32 meter
Boukje de Boer
14.03 meter
Sjoerd Kramer
14.89 meter
Erwin Lefferts
14.95 meter
Lisse v/d Knaap
12.57 meter
29-06-2021It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
26-06-2021Burgum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-06-2021It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
15-06-2021Grijpskerk2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021IJlst2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
08-06-2021Buitenpost2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
01-06-2021Winsum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
25-05-2021Grijpskerk2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021Burgum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021Buitenpost2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugd
03-08-2021Linschoten2e klasseDavy de Wit
17.18 meter
Wendy Helmes
13.57 meter
Twan Kastelein
16.29 meter
Harmen Bogaard
14.89 meter
Floortje Hijman
11.37 meter
 
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
 
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
 
24-07-2021PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasseNiels Levering
16.43 meter
Carina den Hartogh
12.31 meter
Jelle Timmerman
14.14 meter
Ferran Houdijk
14.48 meter
Gisella de Bruijn
11.93 meter
 
20-07-2021Polsbroekerdam2e klasseLennart Baas
16.42 meter
Marlinda Cluistra
12.33 meter
Stijn Overbeek
14.71 meter
Harmen Bogaard
16.65 meter
Danielle de Jong
11.76 meter
 
17-07-2021Kockengen2e klasseGerwin Kastelein
17.19 meter
Marlinda Cluistra
12.12 meter
Aron Verburg
17.72 meter
Rick van der Wind
15.07 meter
Danielle de Jong
12.04 meter
 
13-07-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasseBram den Hartogh
16.25 meter
Kathy Baars
11.68 meter
Aron Verburg
16.80 meter
Rick van der Wind
14.43 meter
Stijn Eijzenga
12.33 meter
Sarah Brak
9.68 meter
10-07-2021JaarsveldEikelenboom Bokaal 2e klasseGerwin van Vliet
17.47 meter
Nicole Uitman
14.00 meter
Stijn Overbeek
16.25 meter
Gerwin de Jong
15.88 meter
Nikita van Dijk
12.96 meter
 
08-07-2021JaarsveldKampioenschap van JaarsveldPaul van Meijeren
19.02 meter
Nicole Uitman
13.02 meter
Ruben van Eijk
16.98 meter
Jonathan Timmerarends
16.35 meter
Nikita van Dijk
12.49 meter
 
03-07-2021VlistDe Samenwerking Bokaal2e klassePaul van Meijeren
19.25 meter
Nicole Uitman
12.88 meter
Ruben van Eijk
16.11 meter
Harmen Bogaard
15.06 meter
Nikita van Dijk
12.19 meter
Sarah Brak
10.43 meter
29-06-2021VlistRabobank Bokaal 2e klassePaul van Meijeren
19.44 meter
Nicole Uitman
13.37 meter
Jorn Kamphof
15.52 meter
Jonathan Timmerarends
14.86 meter
Hanna Stigter
12.11 meter
 
26-06-2021Kockengen2e klasseGerwin van Vliet
17.50 meter
Gerianne Boer
13.24 meter
Jorn Kamphof
16.60 meter
Gerwin de Jong
14.65 meter
Nikita van Dijk
12.49 meter
 
19-06-2021Kockengen2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
15-06-2021Kockengen2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
12-06-2021VlistVlister Bokaal 2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
08-06-2021Vlist2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels      
05-06-2021PolsbroekerdamClubkampioenschappen Polsstokkerdam      
01-06-2021Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
29-05-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
29-05-2021LinschotenClubkampioenschappen Linschoten      
25-05-2021ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klase - Afgelast ivm Coronaregels      
22-05-2021JaarsveldEikelenboom bokaal (2e klasse) - Afgelast ivm Coronaregels      
18-05-2021Linschoten2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
14-05-2021VlistRabobank bokaal 2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
08-05-2021Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      

FLB 3de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
04-08-2021Winsum3e klasse Akke Dijkstra
12.39 meter
 Jelte Folkertsma
17.84 meter
Hylkje Hoekstra
12.19 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
24-07-2021IJlst3e klasse Mare Dijkstra
12.06 meter
 Jelte Folkertsma
13.92 meter
Lise Haanstra
11.21 meter
21-07-2021Grijpskerk3e klasse Judith de Haan
12.59 meter
 Sipke Dokter
13.69 meter
Inez Bouwman
11.39 meter
17-07-2021Burgum3e klasse Mare Dijkstra
12.40 meter
 Sipke Dokter
14.31 meter
Inez Bouwman
11.08 meter
10-07-2021Winsum3e klasseWieger-Piet Haarsma
15.00 meter
Mare Dijkstra
11.94 meter
Jitse Postma
12.89 meter
Brent Monsma
13.22 meter
Marijn Zijda
11.92 meter
03-07-2021Buitenpost3e klasseJasper Henstra
14.11 meter
Mare Dijkstra
12.51 meter
Jitse Postma
13.75 meter
Hidde de Jong
13.22 meter
Marijn Zijda
11.28 meter
26-06-2021Burgum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
23-06-2021Buitenpost3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-06-2021It Heidenskip3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021IJlst3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021It Heidenskip3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021Burgum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-05-2021Winsum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021Buitenpost3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
03-08-2021LinschotenJeugdStijn van de Water
10.25 meter
29-07-2021It HeidenskipJeugd NFM voorronde 
29-07-2021It HeidenskipFinale Jeugd NFM 
24-07-2021PolsbroekerdamPolsstokdag JeugdMartin den Boer
9.68 meter
20-07-2021PolsbroekerdamJeugdMicha Nap
9.35 meter
17-07-2021KockengenJeugdJesper Lodder
9.82 meter
13-07-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal JeugdJarmo Timmens
9.20 meter
10-07-2021JaarsveldJeugd bij 2e klasseTimon Slingerland
8.64 meter
10-07-2021JaarsveldJeugd bij 1e klasseFinn van Schaik
9.63 meter
08-07-2021JaarsveldJeugd bij 2e klasseDenise de Bruijn
8.77 meter
07-07-2021JaarsveldJeugd bij 1e klasseThomas Meijer
9.62 meter
03-07-2021VlistDe Samenwerking Bokaal JeugdMicha Nap
9.23 meter
29-06-2021VlistRabobank Bokaal JeugdStijn van de Water
9.09 meter
26-06-2021KockengenJeugdMartin den Boer
9.43 meter
19-06-2021LinschotenJeugdThomas Meijer
9.68 meter
12-06-2021KockengenSeizoensopening jeugd 2021Martin den Boer
9.49 meter
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels 
29-05-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels 
22-05-2021JaarsveldJeugd bij 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels 
22-05-2021JaarsveldJeugd bij 1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels 
14-05-2021VlistRabobank Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels 
08-05-2021PolsbroekerdamJeugd - Afgelast ivm Coronaregels 

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijd
29-07-2021It HeidenskipJeugd NFM voorronde
29-07-2021It HeidenskipFinale Jeugd NFM
24-07-2021IJlstJeugd
17-07-2021GrijpskerkJeugd
10-07-2021WinsumJeugd
03-07-2021GrijpskerkJeugd
26-06-2021BurgumJeugd
19-06-2021It HeidenskipJeugd
12-06-2021BuitenpostJeugd
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
29-05-2021It HeidenskipJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
22-05-2021BurgumJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
15-05-2021BuitenpostJeugd - Afgelast ivm Coronaregels

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond