Overzicht Uitslagen

Uitslagenoverzicht

Nationaal

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
18-09-2021BurgumNederlandse Kampioenschappen FierljeppenWouter van Midden
21.42 meter
Marrit v/d Wal
16.31 meter
Reinier Overbeek
21.22 meter
Roy Velis
19.33 meter
Hanneke Westert
16.23 meter
28-08-2021KockengenNederlandse Kampioenschappen Jeugd Fierljeppen     
14-08-2021VlistTweekampThomas van Midden
20.78 meter
Demi Groothedde
15.14 meter
Hidde van Dam
19.14 meter
Douwe Abma
16.93 meter
Suzanne Mulder
15.41 meter
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     

FLB 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
11-09-2021GrijpskerkDe Utljepper 2021Dytmer v/d Wal
14.75 meter
Femke Brouwer
14.05 meter
Peter Faber
17.44 meter
Jelte Folkertsma
15.67 meter
Sanne Bouwstra
13.32 meter
04-09-2021WinsumFryske KampioenskippenNard Brandsma
21.29 meter
Marrit v/d Wal
16.24 meter
Rutger Haanstra
19.43 meter
Germ Terpstra
17.69 meter
Inger Haanstra
13.95 meter
27-08-2021Grijpskerk1e klasse - Ello Sterenborg Bokaal - Gouden Rige 6Oane Galama
19.23 meter
Femke Rispens
14.27 meter
Rutger Haanstra
19.29 meter
Germ Terpstra
16.53 meter
Hanneke Westert
14.79 meter
21-08-2021Burgum1e klasse - Keningsljeppen - Gouden Rige 5Ysbrand Galama
20.04 meter
Marrit v/d Wal
17.02 meter
Wisse Broekstra
18.75 meter
Arend Veenstra
17.20 meter
Hanneke Westert
15.81 meter
21-08-2021Burgum1e klasse - Keningsljeppen (finale) - Gouden Rige 5Oane Galama
21.04 meter
Marrit v/d Wal
15.80 meter
 Douwe Abma
18.63 meter
 
18-08-2021It Heidenskip1e klasseOane Galama
20.52 meter
Sigrid Bokma
15.40 meter
Rutger Haanstra
19.64 meter
Arend Veenstra
17.16 meter
Hanneke Westert
15.52 meter
11-08-2021IJlst1e klasse - Fryslân Cup - Gouden Rige 4Sytse Bokma
20.05 meter
Sigrid Bokma
14.61 meter
Wisse Broekstra
20.06 meter
Germ Terpstra
17.19 meter
Inger Haanstra
14.43 meter
09-08-2021IJlst1e klasse inhaalwedstrijd afgelast     
07-08-2021IJlst1e klasse afgelastSytse Bokma
17.99 meter
Tessa Kramer
15.52 meter
Rutger Haanstra
17.40 meter
Arend Veenstra
16.05 meter
Hanneke Westert
14.15 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM FinaleNard Brandsma
20.77 meter
Marrit v/d Wal
16.03 meter
Reinier Overbeek
19.92 meter
Germ Terpstra
16.25 meter
Hanneke Westert
14.88 meter
30-07-2021Buitenpost1e klasse - Feestwikewedstrijd - Gouden Rige 2Sytse Bokma
19.11 meter
Tessa Kramer
14.46 meter
Rutger Haanstra
17.95 meter
Auke Jan Jilderda
15.83 meter
Inger Haanstra
13.66 meter
24-07-2021IJlst1e klasseJan Teade Nauta
19.91 meter
Maureen Poiesz
14.44 meter
Minne Smit
18.33 meter
Douwe Abma
16.84 meter
Hanneke Westert
14.77 meter
17-07-2021Burgum1e klasse - Eelke Scherjon MemorialNard Brandsma
20.99 meter
Tessa Kramer
16.69 meter
Wisse Broekstra
18.58 meter
Arend Veenstra
17.77 meter
Hanneke Westert
15.60 meter
14-07-2021Grijpskerk1e klasseSytse Bokma
20.76 meter
Tirza Boschma
15.32 meter
Minne Smit
18.64 meter
Arend Veenstra
17.36 meter
Hanneke Westert
14.85 meter
10-07-2021Winsum1e klasse - Waadhoekeljepperij - Gouden Rige 1Oane Galama
20.09 meter
Tessa Kramer
16.32 meter
Riemer Durk Krol
18.70 meter
Arend Veenstra
18.27 meter
Inger Haanstra
14.86 meter
07-07-2021IJlst1e klasseOane Galama
20.94 meter
Marije Reitsma
14.50 meter
Wisse Broekstra
19.99 meter
Arend Veenstra
16.81 meter
Inger Haanstra
15.18 meter
03-07-2021Buitenpost1e klasseNard Brandsma
20.65 meter
Tessa Kramer
15.70 meter
Stefan Douma
18.32 meter
Arend Veenstra
16.80 meter
Berber de Vries
13.86 meter
30-06-2021It Heidenskip1e klasseJan Teade Nauta
19.17 meter
Marrit v/d Wal
17.08 meter
Rutger Haanstra
19.16 meter
Arend Veenstra
16.15 meter
Hanneke Westert
14.44 meter
26-06-2021Burgum1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-06-2021It Heidenskip1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
16-06-2021Grijpskerk1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021IJlst1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
09-06-2021Buitenpost1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
02-06-2021Winsum1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021It Heidenskip1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
26-05-2021Grijpskerk1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021Burgum1e klasse - Eelke Scherjon Memorial - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021Buitenpost1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     

PBH 1ste klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
11-09-2021LinschotenVKP TrofeeJaco de Groot
21.00 meter
Fabiënne Overbeek
15.50 meter
Chris Anker
20.48 meter
Roy Velis
18.99 meter
Suzanne Mulder
15.17 meter
08-09-2021LinschotenInstallatiebedrijf van der Vaart BokaalErwin Timmerarends
20.42 meter
Demi Groothedde
15.70 meter
Chris Anker
17.46 meter
Rick Cazant
17.25 meter
Suzanne Mulder
15.23 meter
04-09-2021JaarsveldHollands KampioenschapThomas van Midden
20.75 meter
Fabiënne Overbeek
15.18 meter
Chris Anker
19.04 meter
Joost van Weelden
18.70 meter
Suzanne Mulder
14.49 meter
01-09-2021JaarsveldRB Traprenovatie BokaalRian Baas
20.17 meter
Fabiënne Overbeek
14.70 meter
Reinier Overbeek
20.69 meter
Roy Velis
17.23 meter
Suzanne Mulder
14.81 meter
28-08-2021PolsbroekerdamKlever Montage BokaalJaco de Groot
20.21 meter
Demi Groothedde
15.12 meter
Reinier Overbeek
20.32 meter
Roy Velis
17.43 meter
Suzanne Mulder
14.39 meter
25-08-2021Zegveld1e klasseErwin Timmerarends
20.93 meter
Demi Groothedde
14.49 meter
Reinier Overbeek
20.57 meter
Roy Velis
19.01 meter
Suzanne Mulder
14.35 meter
21-08-2021ZegveldBoer Bert BokaalErwin Timmerarends
20.34 meter
Laura Maaijen
14.55 meter
Guus Hoogland
18.57 meter
Roy Velis
18.98 meter
Suzanne Mulder
14.56 meter
18-08-2021Kockengen1e klasseWouter van Midden
21.38 meter
Joriene Baas
15.28 meter
Hidde van Dam
18.60 meter
Roy Velis
18.55 meter
Suzanne Mulder
14.04 meter
11-08-2021VlistVlister BokaalErwin Timmerarends
19.73 meter
Demi Groothedde
15.21 meter
Reinier Overbeek
20.01 meter
Roy Velis
18.20 meter
Suzanne Mulder
14.80 meter
07-08-2021Linschotenvan Vliet Caravans CupLucas van Eijk
19.93 meter
Laura Maaijen
14.29 meter
Reinier Overbeek
19.78 meter
Roy Velis
15.93 meter
Suzanne Mulder
13.53 meter
04-08-2021LinschotenLange Willem Trofee / Camping de BoerderijJaco de Groot
21.39 meter
Demi Groothedde
15.12 meter
Reinier Overbeek
19.35 meter
Wessel Schenk
17.08 meter
Suzanne Mulder
15.69 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
24-07-2021PolsbroekerdamPolsstokdag 1e klasse /Jeva BokaalJaco de Groot
20.49 meter
Laura Maaijen
14.79 meter
Reinier Overbeek
19.55 meter
Roy Velis
16.81 meter
Thalina van der Wind
13.73 meter
21-07-2021PolsbroekerdamUw Groene Vakwinkel BokaalRian Baas
21.05 meter
Demi Groothedde
14.78 meter
Reinier Overbeek
18.06 meter
Roy Velis
18.66 meter
Suzanne Mulder
13.13 meter
16-07-2021Kockengen1e klasseJaco de Groot
21.02 meter
Demi Groothedde
15.92 meter
Reinier Overbeek
18.60 meter
Karsten Klarenbeek
16.22 meter
Lieke Stolwijk
12.85 meter
14-07-2021ZegveldVerburg Kaas BokaalRian Baas
20.53 meter
Fabiënne Overbeek
15.58 meter
Guus Hoogland
18.58 meter
Rick Cazant
16.40 meter
Thalina van der Wind
13.14 meter
10-07-2021JaarsveldSjors Overbeek BokaalThomas van Midden
20.84 meter
Fabiënne Overbeek
14.64 meter
Reinier Overbeek
18.99 meter
Roy Velis
19.63 meter
Lisanne Kroon
13.14 meter
07-07-2021JaarsveldNowa Computers BokaalErwin Timmerarends
19.71 meter
Laura Maaijen
15.58 meter
Reinier Overbeek
20.87 meter
Roy Velis
18.84 meter
Suzanne Mulder
14.01 meter
05-07-2021VlistDe Samenwerking BokaalErwin Timmerarends
20.41 meter
Demi Groothedde
14.99 meter
Hidde van Dam
18.77 meter
Ruben Bezuijen
16.21 meter
Suzanne Mulder
13.92 meter
01-07-2021VlistHoffman DME Techniek BokaalJaco de Groot
21.56 meter
Fabiënne Overbeek
14.74 meter
Reinier Overbeek
19.62 meter
Roy Velis
16.99 meter
Suzanne Mulder
13.66 meter
26-06-2021Kockengen1e klasseJaco de Groot
20.82 meter
Fabiënne Overbeek
14.52 meter
Mark van der Horst
18.35 meter
Rick Cazant
16.88 meter
Suzanne Mulder
14.12 meter
18-06-2021Kockengen1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
16-06-2021Kockengen1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021VlistVlister Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
09-06-2021VlistHoffman DME Techniek Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamClubkampioenschappen Polsstokkerdam     
02-06-2021PolsbroekerdamNico Sluis Vleeswaren Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021LinschotenClubkampioenschappen Linschoten     
26-05-2021ZegveldZegvelds Kampioenschap - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021JaarsveldNowa Computers Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
19-05-2021LinschotenKampioenschap van Linschoten - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021VlistRabobank Bokaal - Afgelast ivm Coronaregels     
08-05-2021PolsbroekerdamKampioenschap van de Lopikerwaard - Afgelast ivm Coronaregels     

FLB 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
11-09-2021GrijpskerkDe Utljepper 2021Dytmer v/d Wal
14.75 meter
Femke Brouwer
14.05 meter
Peter Faber
17.44 meter
Jelte Folkertsma
15.67 meter
Sanne Bouwstra
13.32 meter
26-08-2021Grijpskerk2e klasseDytmer v/d Wal
15.66 meter
Anna Kramer
12.46 meter
Hindrik Westra
14.74 meter
Chris Geerdink
14.56 meter
Rianne Kampen
13.94 meter
21-08-2021Burgum2e klasse - KeningsljeppenFreark Kramer
19.76 meter
Tirza Boschma
15.08 meter
Evert Zijlstra
16.49 meter
Chris Geerdink
15.72 meter
Fimke v/d Haring
13.77 meter
17-08-2021It Heidenskip2e klasseRick Reurink
15.85 meter
Douwina de Jong
13.02 meter
Evert Zijlstra
15.10 meter
Sietse Lefferts
15.18 meter
Fenna Jongsma
13.61 meter
07-08-2021IJlst2e klasseWieger-Piet Haarsma
15.90 meter
Femke Brouwer
15.22 meter
Abe-Luuk Stedehouder
15.35 meter
Erwin Lefferts
14.53 meter
Manon Koehoorn
13.77 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
29-07-2021Buitenpost2e klasseThijs Faassen
15.77 meter
Marrit v/d Wal
14.19 meter
Siem Lefferts
15.23 meter
Hidde de Jong
15.25 meter
Manon Koehoorn
12.81 meter
24-07-2021IJlst2e klasseJetse Bokma
16.53 meter
Marrit v/d Wal
13.99 meter
Gerben Brouwer
16.67 meter
Hidde de Jong
14.69 meter
Fenna Jongsma
12.78 meter
17-07-2021Burgum2e klasseBenny v/d Ploeg
15.94 meter
Marrit v/d Wal
14.74 meter
Hindrik Westra
15.17 meter
Brent Monsma
15.34 meter
Manon Koehoorn
13.17 meter
15-07-2021Grijpskerk2e klasseBenny v/d Ploeg
15.57 meter
Marrit v/d Wal
14.14 meter
Sjoerd Kramer
14.33 meter
Hidde de Jong
14.22 meter
Manon Koehoorn
12.92 meter
10-07-2021Winsum2e klasseDytmer v/d Wal
16.80 meter
Femke Brouwer
13.35 meter
Gerben Brouwer
15.71 meter
Djurre de Jong
13.89 meter
Jeltske Terpstra
13.07 meter
06-07-2021IJlst2e klasseJetse Bokma
15.34 meter
Boukje de Boer
14.08 meter
Gerben Brouwer
16.17 meter
Riemer Zijlstra
13.86 meter
Jeltske Terpstra
12.86 meter
03-07-2021Buitenpost2e klasseJos Bethlehem
16.18 meter
Douwina de Jong
14.39 meter
Abe-Luuk Stedehouder
15.48 meter
Eldert Simon Groenhof
14.15 meter
Yenthe van Kammen
12.60 meter
01-07-2021It Heidenskip2e klasseDytmer v/d Wal
16.32 meter
Boukje de Boer
14.03 meter
Sjoerd Kramer
14.89 meter
Erwin Lefferts
14.95 meter
Lisse v/d Knaap
12.57 meter
29-06-2021It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
26-06-2021Burgum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-06-2021It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
15-06-2021Grijpskerk2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021IJlst2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
08-06-2021Buitenpost2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
01-06-2021Winsum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021It Heidenskip2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
25-05-2021Grijpskerk2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021Burgum2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021Buitenpost2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     

PBH 2de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjesJeugd
11-09-2021LinschotenZwarte Bokaal 2e klasseDavy de Wit
18.09 meter
Lizanne Schilt
13.84 meter
Roef Eijzenga
16.50 meter
Willard Schep
15.15 meter
Gemma van Oosterom
12.23 meter
 
07-09-2021Linschoten2e klasseJake van Dam
17.27 meter
Lizanne Schilt
12.76 meter
Stijn Overbeek
15.81 meter
Rick van der Wind
14.97 meter
Esther Wesselink
12.52 meter
 
31-08-2021Jaarsveld2e klasseDavy de Wit
17.78 meter
Lizanne Schilt
12.25 meter
Corné de Regt
15.21 meter
Ferran Houdijk
14.28 meter
Esther Wesselink
12.43 meter
 
27-08-2021Polsbroekerdam2e klasseLennart Baas
16.07 meter
Leonie de Regt
12.27 meter
Wieger van der Vaart
14.34 meter
Ruben Bezuijen
14.63 meter
Floortje Hijman
11.25 meter
 
24-08-2021ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klasseGerwin Kastelein
17.33 meter
Leonie de Regt
12.88 meter
Twan Kastelein
16.32 meter
Willard Schep
15.42 meter
Gemma van Oosterom
12.03 meter
 
21-08-2021ZegveldZegvelds Kampioenschap 2e klasseGerwin Kastelein
17.12 meter
Wendy Helmes
14.29 meter
Wieger van der Vaart
14.54 meter
Rick van der Wind
15.00 meter
Elise Boer
12.35 meter
Sarah Brak
10.43 meter
17-08-2021Kockengen2e klasseDavy de Wit
18.03 meter
Corien Quaak
11.35 meter
Stijn Overbeek
17.13 meter
Gerwin de Jong
15.01 meter
Danielle de Jong
12.16 meter
 
10-08-2021VlistRecycle Cup 2e klasseDavy de Wit
17.60 meter
Wendy Helmes
13.09 meter
Stijn Overbeek
15.55 meter
Rick van der Wind
15.46 meter
Elise Boer
10.68 meter
 
07-08-2021Linschoten2e klasseNiels Levering
16.29 meter
Wendy Helmes
13.91 meter
Corné de Regt
14.42 meter
Harmen Bogaard
16.52 meter
Yvonne Boer
11.44 meter
Sarah Brak
10.82 meter
03-08-2021Linschoten2e klasseDavy de Wit
17.18 meter
Wendy Helmes
13.57 meter
Twan Kastelein
16.29 meter
Harmen Bogaard
14.89 meter
Floortje Hijman
11.37 meter
 
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
 
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
 
24-07-2021PolsbroekerdamPolsstokdag 2e klasseNiels Levering
16.43 meter
Carina den Hartogh
12.31 meter
Jelle Timmerman
14.14 meter
Ferran Houdijk
14.48 meter
Gisella de Bruijn
11.93 meter
 
20-07-2021Polsbroekerdam2e klasseLennart Baas
16.42 meter
Marlinda Cluistra
12.33 meter
Stijn Overbeek
14.71 meter
Harmen Bogaard
16.65 meter
Danielle de Jong
11.76 meter
 
17-07-2021Kockengen2e klasseGerwin Kastelein
17.19 meter
Marlinda Cluistra
12.12 meter
Aron Verburg
17.72 meter
Rick van der Wind
15.07 meter
Danielle de Jong
12.04 meter
 
13-07-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasseBram den Hartogh
16.25 meter
Kathy Baars
11.68 meter
Aron Verburg
16.80 meter
Rick van der Wind
14.43 meter
Stijn Eijzenga
12.33 meter
Sarah Brak
9.68 meter
10-07-2021JaarsveldEikelenboom Bokaal 2e klasseGerwin van Vliet
17.47 meter
Nicole Uitman
14.00 meter
Stijn Overbeek
16.25 meter
Gerwin de Jong
15.88 meter
Nikita van Dijk
12.96 meter
 
08-07-2021JaarsveldKampioenschap van JaarsveldPaul van Meijeren
19.02 meter
Nicole Uitman
13.02 meter
Ruben van Eijk
16.98 meter
Jonathan Timmerarends
16.35 meter
Nikita van Dijk
12.49 meter
 
03-07-2021VlistDe Samenwerking Bokaal2e klassePaul van Meijeren
19.25 meter
Nicole Uitman
12.88 meter
Ruben van Eijk
16.11 meter
Harmen Bogaard
15.06 meter
Nikita van Dijk
12.19 meter
Sarah Brak
10.43 meter
29-06-2021VlistRabobank Bokaal 2e klassePaul van Meijeren
19.44 meter
Nicole Uitman
13.37 meter
Jorn Kamphof
15.52 meter
Jonathan Timmerarends
14.86 meter
Hanna Stigter
12.11 meter
 
26-06-2021Kockengen2e klasseGerwin van Vliet
17.50 meter
Gerianne Boer
13.24 meter
Jorn Kamphof
16.60 meter
Gerwin de Jong
14.65 meter
Nikita van Dijk
12.49 meter
 
19-06-2021Kockengen2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
15-06-2021Kockengen2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
12-06-2021VlistVlister Bokaal 2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
08-06-2021Vlist2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels      
05-06-2021PolsbroekerdamClubkampioenschappen Polsstokkerdam      
01-06-2021Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
29-05-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
29-05-2021LinschotenClubkampioenschappen Linschoten      
25-05-2021ZegveldSnacker Dekker Bokaal 2e klase - Afgelast ivm Coronaregels      
22-05-2021JaarsveldEikelenboom bokaal (2e klasse) - Afgelast ivm Coronaregels      
18-05-2021Linschoten2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
14-05-2021VlistRabobank bokaal 2e Klasse - Afgelast ivm Coronaregels      
08-05-2021Polsbroekerdam2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels      

FLB 3de klasse

DatumPlaatsNaam wedstrijdSeniorenDamesJuniorenJongensMeisjes
11-09-2021GrijpskerkDe Utljepper 2021Dytmer v/d Wal
14.75 meter
Femke Brouwer
14.05 meter
Peter Faber
17.44 meter
Jelte Folkertsma
15.67 meter
Sanne Bouwstra
13.32 meter
25-08-2021It Heidenskip3e klasseAnne Postma
13.02 meter
Gerbrich Steensma
13.30 meter
 Hendrik Jacob Krol
13.45 meter
Hylkje Hoekstra
12.62 meter
21-08-2021Burgum3e klasse - Keningsljeppen Gerbrich Steensma
13.97 meter
 Jelte Folkertsma
16.01 meter
Hylkje Hoekstra
12.41 meter
19-08-2021Winsum3e klasse Gerbrich Steensma
13.85 meter
 Sipke Dokter
14.82 meter
Mirije Zorgdrager
11.94 meter
04-08-2021Winsum3e klasse Akke Dijkstra
12.39 meter
 Jelte Folkertsma
17.84 meter
Hylkje Hoekstra
12.19 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (ochtendronde)Dytmer v/d Wal
15.86 meter
Femke Brouwer
13.80 meter
Stijn Overbeek
15.32 meter
Arend Veenstra
16.13 meter
Jeltske Terpstra
13.76 meter
31-07-2021It HeidenskipNFM (middagronde)Jaco de Groot
20.32 meter
Tessa Kramer
14.67 meter
Reinier Overbeek
18.20 meter
Roy Velis
16.12 meter
Hilde v/d Weij
13.87 meter
24-07-2021IJlst3e klasse Mare Dijkstra
12.06 meter
 Jelte Folkertsma
13.92 meter
Lise Haanstra
11.21 meter
21-07-2021Grijpskerk3e klasse Judith de Haan
12.59 meter
 Sipke Dokter
13.69 meter
Inez Bouwman
11.39 meter
17-07-2021Burgum3e klasse Mare Dijkstra
12.40 meter
 Sipke Dokter
14.31 meter
Inez Bouwman
11.08 meter
10-07-2021Winsum3e klasseWieger-Piet Haarsma
15.00 meter
Mare Dijkstra
11.94 meter
Jitse Postma
12.89 meter
Brent Monsma
13.22 meter
Marijn Zijda
11.92 meter
03-07-2021Buitenpost3e klasseJasper Henstra
14.11 meter
Mare Dijkstra
12.51 meter
Jitse Postma
13.75 meter
Hidde de Jong
13.22 meter
Marijn Zijda
11.28 meter
26-06-2021Burgum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
23-06-2021Buitenpost3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-06-2021It Heidenskip3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
12-06-2021IJlst3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event - Afgelast ivm Coronaregels     
29-05-2021It Heidenskip3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
22-05-2021Burgum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
19-05-2021Winsum3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     
15-05-2021Buitenpost3e klasse - Afgelast ivm Coronaregels     

PBH jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijdJeugd
13-09-2021JaarsveldJeugd + oudersStijn van de Water
10.38 meter
11-09-2021LinschotenZwarte Bokaal JeugdJort van de Water
9.94 meter
07-09-2021LinschotenJeugdMart van der Schaft
10.21 meter
01-09-2021JaarsveldJeugd bij 1e klasseJulia van der Kleij
9.32 meter
31-08-2021JaarsveldJeugd bij 2e klasseFinn van Schaik
8.69 meter
24-08-2021ZegveldSnacker Dekker Bokaal JeugdJulia van der Kleij
9.81 meter
21-08-2021ZegveldZegvelds Kampioenschap JeugdMart van der Schaft
10.00 meter
17-08-2021KockengenJeugdGemma van Oosterom
9.71 meter
13-08-2021ZegveldHollands Kampioenschap Jeugd 
10-08-2021VlistRecycle Cup JeugdGemma van Oosterom
9.33 meter
07-08-2021LinschotenJeugdOlivier Bosman
9.55 meter
03-08-2021LinschotenJeugdStijn van de Water
10.25 meter
29-07-2021It HeidenskipJeugd NFM voorronde 
29-07-2021It HeidenskipFinale Jeugd NFM 
24-07-2021PolsbroekerdamPolsstokdag JeugdMartin den Boer
9.68 meter
20-07-2021PolsbroekerdamJeugdMicha Nap
9.35 meter
17-07-2021KockengenJeugdJesper Lodder
9.82 meter
13-07-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal JeugdJarmo Timmens
9.20 meter
10-07-2021JaarsveldJeugd bij 2e klasseTimon Slingerland
8.64 meter
10-07-2021JaarsveldJeugd bij 1e klasseFinn van Schaik
9.63 meter
08-07-2021JaarsveldJeugd bij 2e klasseDenise de Bruijn
8.77 meter
07-07-2021JaarsveldJeugd bij 1e klasseThomas Meijer
9.62 meter
03-07-2021VlistDe Samenwerking Bokaal JeugdMicha Nap
9.23 meter
29-06-2021VlistRabobank Bokaal JeugdStijn van de Water
9.09 meter
26-06-2021KockengenJeugdMartin den Boer
9.43 meter
19-06-2021LinschotenJeugdThomas Meijer
9.68 meter
12-06-2021KockengenSeizoensopening jeugd 2021Martin den Boer
9.49 meter
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels 
29-05-2021ZegveldVerburg Kaas Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels 
22-05-2021JaarsveldJeugd bij 2e klasse - Afgelast ivm Coronaregels 
22-05-2021JaarsveldJeugd bij 1e klasse - Afgelast ivm Coronaregels 
14-05-2021VlistRabobank Bokaal Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels 
08-05-2021PolsbroekerdamJeugd - Afgelast ivm Coronaregels 

FLB jeugd

DatumPlaatsNaam wedstrijd
21-08-2021BuitenpostJeugd
07-08-2021IJlstFryske Kampioenskippen Jeugd
29-07-2021It HeidenskipJeugd NFM voorronde
29-07-2021It HeidenskipFinale Jeugd NFM
24-07-2021IJlstJeugd
17-07-2021GrijpskerkJeugd
10-07-2021WinsumJeugd
03-07-2021GrijpskerkJeugd
26-06-2021BurgumJeugd
19-06-2021It HeidenskipJeugd
12-06-2021BuitenpostJeugd
05-06-2021PolsbroekerdamDutch Jump event Jeugd - Afgelast ivm Coronaregels
29-05-2021It HeidenskipJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
22-05-2021BurgumJeugd - Afgelast ivm Coronaregels
15-05-2021BuitenpostJeugd - Afgelast ivm Coronaregels

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond