Schansrecords

Schansrecords

Schansrecords accommodatie Burgum

CategorieNaamAfstandDatum
SeniorenJaco de Groot21.9419-08-2019
DamesMarrit v/d Wal18.1931-07-2019
JuniorenReinier Overbeek21.3819-08-2019
JongensWisse Broekstra20.7219-09-2020
MeisjesSigrid Bokma16.1022-06-2016
JeugdReinder Haanstra13.2717-07-2021
Jongens 11-12 jaarJorrit Bouwstra11.2226-06-2021
Jongens tm 10 jaarSietse Lefferts9.9917-08-2018
Meisjes 11-12 jaarPytrix Westra9.0204-07-2015
Meisjes tm 10 jaarVienne v/d Knaap8.4018-07-2020

Historie schansrecord Senioren

NaamAfstandDatum
Jaco de Groot21.9419-08-2019
Nard Brandsma21.5414-07-2018
Bart Helmholt21.2728-06-2014
Bart Helmholt21.2605-08-2010
Bart Helmholt20.7823-06-2010
Bart Helmholt20.6006-08-2007
Bart Helmholt20.2331-07-2007
Bart Helmholt20.0423-08-2006
Bart Helmholt19.1301-08-2006
Henk Schievink18.7108-07-2006
Henk Schievink18.6129-06-2005
Rients v/d Wal18.4520-07-2002

Historie schansrecord Dames

NaamAfstandDatum
Marrit v/d Wal18.1931-07-2019
Marrit v/d Wal17.5816-07-2016
Wendy Helmes16.3628-06-2014
Hiske Galama16.3323-06-2010
Anna-Jet Leyenaar15.0201-08-2009
Jantina de Vreeze14.8615-08-2002

Historie schansrecord Junioren

NaamAfstandDatum
Reinier Overbeek21.3819-08-2019
Freark Kramer20.4401-09-2018
Bobby Zwaagman19.9905-08-2017
Erwin Timmerarends19.7304-07-2015
Hannes Scherjon19.7201-08-2006
Hannes Scherjon18.8326-07-2006
Hannes Scherjon18.3008-07-2006
Hannes Scherjon18.0820-08-2005
Bart Helmholt18.0720-07-2002
Bart Helmholt17.6606-07-2002
Bart Helmholt17.4401-06-2002

Historie schansrecord Jongens

NaamAfstandDatum
Wisse Broekstra20.7219-09-2020
Reinier Overbeek20.3001-09-2018
Age Hulder18.9617-07-2010
Hans Ulco de Boer17.6118-07-2009
Alwin Fonk17.4826-07-2006
Jacob Scherjon17.0720-08-2005
Hannes Scherjon16.9415-08-2002
Piet Scherjon16.3620-07-2002
Piet Scherjon16.3006-07-2002

Historie schansrecord Meisjes

NaamAfstandDatum
Sigrid Bokma16.1022-06-2016
Marrit v/d Wal15.8319-07-2014

Historie schansrecord Jeugd

NaamAfstandDatum
Reinder Haanstra13.2717-07-2021

Historie schansrecord Jongens 11-12 jaar

NaamAfstandDatum
Jorrit Bouwstra11.2226-06-2021
Sietse Lefferts10.7222-08-2019

Historie schansrecord Jongens tm 10 jaar

NaamAfstandDatum
Sietse Lefferts9.9917-08-2018

Historie schansrecord Meisjes 11-12 jaar

NaamAfstandDatum
Pytrix Westra9.0204-07-2015

Historie schansrecord Meisjes tm 10 jaar

NaamAfstandDatum
Vienne v/d Knaap8.4018-07-2020
Pytrix Westra7.8019-07-2014

Pagina gegenereerd door Nederlandse Fierljepbond