Uitslagen

1e en 2e KLASSE ROC FRIESE POORT COMPETITIE
1. zaterdag 12 mei Buitenpost 14:30 uur 2e kl
1. zaterdag 12 mei Buitenpost 19:00 uur 1e kl
2. dinsdag 15 mei Winsum 19:00 uur 1e kl
2. woensdag 16 mei Winsum 19:00 uur 2e kl
3. zaterdag 19 mei Burgum 14:30 uur 2e kl
3. zaterdag 19 mei Burgum (Eelke Scherjon Memorial) 19:00 uur 1e kl
4. zaterdag 26 mei It Heidenskip 14:30 uur 2e kl
4. zaterdag 26 mei It Heidenskip 19:00 uur 1e kl
5. zaterdag 2 juni IJlst 14:30 uur 2e kl
5. zaterdag 2 juni IJlst 19:00 uur 1e kl
6. dinsdag 5 juni Grijpskerk 19:00 uur 2e kl
6. woensdag 6 juni Grijpskerk 19:00 uur 1e kl
7. zaterdag 9 juni Buitenpost 14:30 uur 2e kl
7. zaterdag 9 juni Buitenpost 19:00 uur 1e kl
►►► promotie/degradatie ◄◄◄
8. donderdag 14 juni Winsum 19:00 uur 2e kl
8. zaterdag 16 juni Winsum 19:00 uur 1e kl
9. dinsdag 19 juni Burgum 19:00 uur 2e kl
9. woensdag 20 juni Burgum 19:00 uur 1e kl
10. zaterdag 23 juni IJlst 14:30 uur 2e kl
10. zaterdag 23 juni IJlst 19:00 uur 1e kl
11. zaterdag 30 juni It Heidenskip 14:30 uur 2e kl
11. zaterdag 30 juni It Heidenskip 19:00 uur 1e kl
12. dinsdag 3 juli Grijpskerk 19:00 uur 2e kl
12. woensdag 4 juli Grijpskerk 19:00 uur 1e kl
**. zaterdag 1 juli Linschoten 14:00 uur Tweekamp
►►► promotie/degradatie ◄◄◄
13. dinsdag 10 juli It Heidenskip 19:00 uur 2e kl
13. woensdag 11 juli It Heidenskip 19:00 uur 1e kl
14. zaterdag 14 juli Burgum (Keningsljeppen) 14:30 uur 2e kl
14. zaterdag 14 juli Burgum (Keningsljeppen) 19:00 uur 1e kl
15. dinsdag 17 juli IJlst 19:00 uur 2e kl
15. woensdag 18 juli IJlst 19:00 uur 1e kl
16. donderdag 19 juli Winsum 19:00 uur 2e kl
16. zaterdag 21 juli Winsum 19:00 uur 1e kl
17. donderdag 26 juli Buitenpost 19:00 uur 2e kl
17. vrijdag 27 juli Buitenpost (Feestwike-wedstrijd) 19:00 uur 1e kl
**. zaterdag 28 juli It Heidenskip 09:30 uur NFM
18. vrijdag 3 augustus Grijpskerk 18:30 uur 2e kl
18. zaterdag 4 augustus Grijpskerk (Ello Sterenborg Bokaal) 14:30 uur 1e kl
**. woensdag 8 augustus IJlst 18:30 uur Fryslân Cup
**. zaterdag 11 augustus Winsum 13:30 uur FK
►►► promotie/degradatie ◄◄◄

NATIONALE COMPETITIE
(Deelname nationaal: 16 senioren, 8 junioren, 8 jongens, 8 dames en 8 meisjes)
Klassement is bepalend voor deelname aan NK.
1. woensdag 15 augustus PBH 18:30 uur
2. zaterdag 18 augustus It Heidenskip 18:30 uur
3. woensdag 22 augustus Grijpskerk 18:30 uur
4. zaterdag 25 augustus PBH 18:30 uur

EAREKLASSE FLB
(Deelname combinatie resterende ljeppers 1e klasse en volledige 2e klasse)
Klassement is bepalend voor deelname aan NK.
1. dinsdag 14 augustus Buitenpost 18:30 uur
2. zaterdag 18 augustus It Heidenskip 14:30 uur
3. dinsdag 21 augustus IJlst 18:30 uur
4. dinsdag 28 augustus Winsum 18:30 uur
**. zaterdag 1 september Burgum 14:00 uur NK
**. maandag 3 september Burgum 21:00 uur Blue Jump

 

Opmerkingen en aandachtspunten:
 Bij de jeugdwedstrijden vindt maandelijks geen promotie/degradatie plaats tegelijkertijd met 1e en 2e klasse, zodra C-schans
ljeppers hun lientie behalen mogen ze deelnemen in 2e klasse, mits er ruimte is. Data licentieljeppen worden op later moment
toegewezen
 Alleen jeugdljeppers C-schans mogen ook deelnemen aan wedstrijden in andere regio.
 De aanvangstijd van de avondwedstrijden na NFM in It Heidenskip is: 18:30 uur.
 De blauw gearceerde 3e klasse wedstrijden zijn de kwalificatiewedstrijden voor deelname Jeugd FK en NK. Voor deelname
aan FK en NK tellen de beste 2 afstanden van het kwalificatieklassement. Wedstrijden worden op later moment aangewezen
en gearceerd.
 In de week voorafgaand aan de NFM organiseert afdeling It Heidenskip nog een speciale 3e klasse wedstrijd in het kader van
30 jaar NFM. Datum en tijdstip volgt.
 …
 …